Spotkanie Excelsior vs Ajax zakończone wynikiem 2-2

Excelsior vs Ajax 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Excelsior a Ajax zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2023-08-19 14:30 na stadionie Van Donge & De Roo Stadion odbył się znakomity mecz ligi Eredivisie kolejki 2 pomiędzy Excelsior a Ajax.

Gole strzelali: B. Brobbey 25' 0-1 Carlos Forbs S. Horemans 45' 1-1 N. Agrafiotis 48' 2-1 L. Lamprou D. Klaassen 72' 2-2 M. Kudus

Żółte kartki Excelsior:

Żółte kartki Ajax:

Czerwone kartki Excelsior:

Czerwone kartki Ajax:

Główny arbiter spotkania to Dennis Higler, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Excelsior stanie naprzeciw Fortuna Sittard, następne spotkania z drużynami Heracles oraz Almere City FC. Kolejno natomiast Ajax zmierzy się z Ludogorets. Następne mecze zagra z drużynami Ludogorets oraz Fortuna Sittard.

Liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Eredivisie. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak częstokroć zagwarantowały wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na brutalne faule, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami są zaciekłe, rzadko bywa ostatecznie, że spotkania przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Excelsior i Ajax jak ich udział w lidze Eredivisie gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Van Donge & De Roo Stadion.