Na obiekcie Van Donge & De Roo Stadion dnia 2023-01-20 19:00 odbył się mecz Excelsior - FC Volendam - wynik 2-0

Excelsior - FC Volendam, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Excelsior i FC Volendam wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2023-01-20 19:00 na obiekcie sportowym Van Donge & De Roo Stadion odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 17 pomiędzy Excelsior a FC Volendam.

Gole strzelali: D. Mirani 18' 1-0 M. Azarkan 80' 2-0 J. Baas

Żółte kartki Excelsior: Redouan El Yaakoubi 75'

Żółte kartki FC Volendam: Brian Plat 68'

Czerwone kartki Excelsior:

Czerwone kartki FC Volendam:

Sędzią głównym tego spotkania był Danny Desmond Makkelie, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Excelsior zmierzy się już z Waalwijk, następne spotkania z drużynami AZ Alkmaar oraz NEC Nijmegen natomiast FC Volendam podejmie AZ Alkmaar. Następne mecze zagra z drużynami Twente oraz Vitesse.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Eredivisie. Interesujące drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Redouan El Yaakoubi Brian Plat raz za razem gwarantują wyborowym entuzjastom mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy drużynami są bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze statyczne. Ustawicznie natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Excelsior i FC Volendam z ligi Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Van Donge & De Roo Stadion.