Dnia 2023-05-21 12:30 na obiekcie Van Donge & De Roo Stadion miał miejsce mecz Excelsior - Fortuna Sittard: 3-0

Excelsior - Fortuna Sittard wynik meczu 3-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Excelsior i Fortuna Sittard wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2023-05-21 12:30 na obiekcie sportowym Van Donge & De Roo Stadion rozegrał się emocjonujący mecz ligi Eredivisie kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Excelsior oraz Fortuna Sittard.

Gole strzelali: K. Pierie 59' 1-0 M. Azarkan C. Driouech 73' 2-0 K. Goudmijn K. Goudmijn 85' 3-0 C. Driouech

Żółte kartki Excelsior: Marouan Azarkan 49'

Żółte kartki Fortuna Sittard: Úmaro Embaló 55' George Cox 58'

Czerwone kartki Excelsior:

Czerwone kartki Fortuna Sittard:

Główny arbiter meczu - Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Excelsior zmierzy się już z FC Volendam, następne spotkania z drużynami NEC Nijmegen oraz . Kolejno natomiast Fortuna Sittard z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą fascynujące starcia, które tyczą się ligi Eredivisie. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Marouan Azarkan Úmaro Embaló często gwarantują kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami z ligi zdarzają się nader nieustępliwe, nie często bywa, że mecze nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Eredivisie oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Excelsior i Fortuna Sittard jak ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Van Donge & De Roo Stadion.