Mecz Excelsior vs FC Volendam, wynik końcowy 2-0

W dniu 2023-01-20 19:00 na stadionie Van Donge & De Roo Stadion odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki Regular Season - 17. Na przeciw siebie stanęły Excelsior oraz FC Volendam.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Excelsior a FC Volendam wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: D. Mirani 18' 1-0 M. Azarkan 80' 2-0 J. Baas

Żółte kartki Excelsior: Redouan El Yaakoubi 75'

Żółte kartki FC Volendam: Brian Plat 68'

Czerwone kartki Excelsior:

Czerwone kartki FC Volendam:

Główny sędzia spotkania - Danny Desmond Makkelie, Netherlands. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Excelsior stawi czoła Utrecht, następne spotkania z drużynami Ajax oraz Waalwijk a FC Volendam z Ajax. Następne mecze zagra z drużynami Groningen oraz AZ Alkmaar.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące poczynania ligi Eredivisie. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Redouan El Yaakoubi Brian Plat nieprzerwanie zapewniają wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że mecze męczą. Trafiamy na spektakularne asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Excelsior i FC Volendam jak ich udział w Eredivisie gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Van Donge & De Roo Stadion.