Excelsior - FC Volendam zakończony wynikiem 4-0

Spotkanie Excelsior kontra FC Volendam na obiekcie Van Donge & De Roo Stadion - końcowy wynik 4-0

W dniu 12 kwietnia 2024 roku na Van Donge & De Roo Stadion odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Excelsior i FC Volendam. Mecz zakończył się zwycięstwem Excelsior 4-0, z prowadzeniem 2-0 na przerwę. Spotkanie to odbyło się w ramach 30. kolejki Eredivisie, a jego pierwszy gwizdek zabrzmiał trzy dni temu o godzinie 18:00.

Excelsior - PSV Eindhoven wynik meczu 0-2

Na stadionie Van Donge & De Roo Stadion miało miejsce spotkanie pomiędzy Excelsior i PSV Eindhoven: wynik 0-2

W ostatniej kolejce Eredivisie drużyna Excelsior podejmowała u siebie ekipę PSV Eindhoven. Mecz odbył się na Van Donge & De Roo Stadion w dniu 2 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00. Po zaciętej rywalizacji to goście z Eindhoven wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2:0. Wynik na przerwę pozostawał nierozstrzygnięty, ale w drugiej połowie PSV zdobyło bramki, zapewniając sobie trzy punkty w 28. kolejce ligowej rywalizacji.

PEC Zwolle vs Excelsior, wynik końcowy 2-1

Spotkanie pomiędzy PEC Zwolle i Excelsior zakończone wynikiem 2-1 na stadionie MAC³PARK Stadion dnia 2024-04-06 18:00

W miniony wtorek, 6 kwietnia br., na MAC³PARK Stadion odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami PEC Zwolle i Excelsior w ramach 29. kolejki Eredivisie. Mimo zaciętej rywalizacji na boisku, ostatecznie gospodarze zdołali pokonać swoich przeciwników 2-1, ustalając wynik już w pierwszej połowie, która zakończyła się rezultatem 1-0. Zawody dostarczyły kibicom wiele niezapomnianych chwil i emocji do samego końca.

Mecz GO Ahead Eagles kontra Excelsior, wynik końcowy 3-0

Spotkanie GO Ahead Eagles kontra Excelsior, wynik końcowy 3-0

W meczu 27. kolejki Eredivisie pomiędzy drużynami GO Ahead Eagles i Excelsior padł klarowny wynik 3-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się 30 marca o godzinie 19:00 na De Adelaarshorst, było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Excelsior - Waalwijk, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-03-16 19:00 odbył się mecz między Excelsior i Waalwijk - końcowy wynik 1-1

W środowy wieczór na Van Donge & De Roo Stadion doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Excelsior i Waalwijk w ramach 26. kolejki Eredivisie. Mimo starań obu zespołów, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Excelsior objął prowadzenie przed przerwą, jednak Waalwijk zdołał wyrównać w drugiej połowie. Mecz odbył się 16 marca 2024 roku o godzinie 19:00, co oznacza, że minęły dokładnie 2 dni, 12 godzin i 35 minut od tego momentu.

AZ Alkmaar kontra Excelsior wynik 4-0

Mecz AZ Alkmaar - Excelsior zakończony wynikiem 4-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na AFAS Stadion odbył się mecz pomiędzy drużynami AZ Alkmaar i Excelsior w ramach 25. kolejki Eredivisie. Gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi, pokonując rywali 4-0, już po pierwszej połowie prowadząc 3-0. Spotkanie to dostarczyło wiele emocji i interesujących momentów dla kibiców obu drużyn.

Mecz pomiędzy Fortuna Sittard - Excelsior zakończony wynikiem 5-2

Na obiekcie Fortuna Sittard Stadion odbyło się spotkanie pomiędzy Fortuna Sittard i Excelsior: 5-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Fortuna Sittard i Excelsior w ramach Eredivisie okazał się prawdziwym widowiskiem. Spotkanie, które odbyło się na Fortuna Sittard Stadion, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 5-2. Już pierwsza połowa okazała się być niezwykle emocjonująca, zespoły schodziły na przerwę przy wyniku 4-0 na korzyść Fortuny Sittard. Jak przebiegała druga połowa? Czy Excelsior zdołał odrobić straty? Sprawdźmy.

Excelsior - Vitesse, wynik 1-2

Spotkanie Excelsior kontra Vitesse, wynik końcowy 1-2

Wczoraj, 25 lutego 2024 roku, na Van Donge & De Roo Stadion odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Excelsior i Vitesse w ramach 23. kolejki Eredivisie. Pomimo wyrównanej walki, ostatecznie to Vitesse wyszło zwycięsko z boiska, pokonując gospodarzy 2-1. Mecz zapowiadał się emocjonująco, a kibice nie zawiedli się na widowisku, choć wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0. Zobaczymy, jak ten rezultat wpłynie na dalsze losy obu drużyn w holenderskiej lidze.

Sparta Rotterdam - Excelsior 4-2

Mecz Sparta Rotterdam - Excelsior, wynik końcowy 4-2

Wczoraj na Sparta-Stadion Het Kasteel odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Sparta Rotterdam i Excelsior w ramach 22. kolejki Eredivisie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4-2, mimo że wynik na przerwę wskazywał remis 2-2. Mecz odbył się dnia 17 lutego 2024 roku o godzinie 17:45.

Excelsior - Twente 0-3

Dnia 2024-02-10 17:45 na obiekcie Van Donge & De Roo Stadion odbyło się spotkanie Excelsior kontra Twente - 0-3

W ostatniej kolejce Eredivisie drużyna Excelsior podejmowała na własnym stadionie ekipę Twente. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości rezultatem 0-3. Mecz odbył się w czwartek, 10 lutego 2024 roku o godzinie 17:45 na Van Donge & De Roo Stadion. Dla obu zespołów było to ważne starcie w 21. kolejce ligowej rywalizacji.

Mecz Almere City FC kontra Excelsior wynik spotkania 2-1

Na obiekcie Yanmar Stadion dnia 2024-02-02 19:00 miało miejsce spotkanie Almere City FC - Excelsior zakończone wynikiem 2-1

W dniu 2 lutego 2024 roku o godzinie 19:00 w Yanmar Stadion odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Almere City FC i Excelsior. Po zaciętym widowisku, zwycięstwo odniosła drużyna Almere City FC, pokonując rywali 2-1. Wynik na przerwę był remisowy, 1-1.

Excelsior - Utrecht, wynik końcowy 1-1

Na obiekcie Van Donge & De Roo Stadion miało miejsce spotkanie między Excelsior oraz Utrecht zakończone wynikiem 1-1

W sobotni wieczór doszło do spotkania pomiędzy drużynami Excelsior i Utrecht w ramach 19. kolejki Eredivisie. Mecz, który odbył się o godzinie 20:00 w Van Donge & De Roo Stadion zakończył się remisem 1-1. Wynik na przerwę to 0-0. Zawodnicy obu drużyn nie zawiedli, prezentując wysoki poziom piłki nożnej.