Excelsior - Feyenoord, wynik meczu: 0-2

Excelsior - Feyenoord wynik meczu 0-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Excelsior a Feyenoord zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2023-05-07 12:30 na obiekcie sportowym Van Donge & De Roo Stadion odbył się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 31 pomiędzy Excelsior a Feyenoord.

Gole strzelali: S. Giménez 9' 0-1 Igor Paixão S. Giménez 75' 0-2 Q. Timber

Żółte kartki Excelsior:

Żółte kartki Feyenoord:

Czerwone kartki Excelsior:

Czerwone kartki Feyenoord:

Sędzią głównym tego spotkania był Serdar Gozubuyuk, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Excelsior stawi czoła Heerenveen, następne spotkania z drużynami Fortuna Sittard i FC Volendam. Kolejno natomiast Feyenoord z GO Ahead Eagles. Następne mecze zagra z drużynami Emmen i Vitesse.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi Eredivisie. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie trafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty oraz bramki, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki statyczne. Dlatego też warto śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Excelsior oraz Feyenoord i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Van Donge & De Roo Stadion.