Dnia 2023-02-19 19:00 na stadionie Van Donge & De Roo Stadion odbył się mecz Excelsior vs NEC Nijmegen zakończony wynikiem 0-3

 

Pierwsza część spotkania między Excelsior i NEC Nijmegen zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2023-02-19 19:00 na obiekcie sportowym Van Donge & De Roo Stadion rozegrał się emocjonujący mecz ligi Eredivisie kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Excelsior i NEC Nijmegen.

Gole strzelali: M. Mattsson 44' 0-1 C. Verdonk S. El Karouani 73' 0-2 A. Musaba 85' 0-3 C. Verdonk

Żółte kartki Excelsior: Redouan El Yaakoubi 35' Redouan El Yaakoubi 47' Nathan Tjoe-A-On 87'

Żółte kartki NEC Nijmegen: Philippe Sandler 29' Calvin Verdonk 81'

Czerwone kartki Excelsior: Redouan El Yaakoubi 47'

Czerwone kartki NEC Nijmegen:

Główny arbiter spotkania - Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Excelsior zmierzy się już z Groningen, następne spotkania z drużynami Sparta Rotterdam i Emmen a NEC Nijmegen z FC Volendam. Następne mecze zagra z drużynami Ajax i Utrecht.

Coraz częściej liczni kibice śledzą starcia w lidze Eredivisie. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Redouan El Yaakoubi Philippe Sandler częstokroć zapewniły wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Często natrafiamy na przechodzące do historii gole czy asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zmagania między graczami są zajadłe, rzadko bywa, iż są to potyczki drętwe. Dlatego więc warto oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Excelsior i NEC Nijmegen i ich udział w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Van Donge & De Roo Stadion.