Feyenoord vs Excelsior, wynik meczu: 5-1

Feyenoord vs Excelsior zakończony wynikiem 5-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Feyenoord i Excelsior wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

W dniu 2022-11-13 15:45 na obiekcie sportowym Stadion Feijenoord rozegrał się emocjonujący mecz ligi Eredivisie kolejki Regular Season - 14 pomiędzy Feyenoord a Excelsior.

Gole strzelali: K. Goudmijn 4' 0-1 M. Azarkan S. Szymański 11' 1-1 J. Dilrosun O. Kökçü 20' 2-1 S. Szymański 50' 3-1 J. Dilrosun O. Kökçü 66' 4-1 P. Wålemark 78' 5-1

Żółte kartki Feyenoord: Igor Paixão 26' Quilindschy Hartman 47'

Żółte kartki Excelsior: Mike van Duinen 19' Julian Baas 74' Jacky Donkor 83'

Czerwone kartki Feyenoord:

Czerwone kartki Excelsior:

Sędzią głównym tego spotkania był Joey Kooij, Netherlands. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Feyenoord zmierzy się już z Utrecht, następne spotkania z drużynami PEC Zwolle oraz Groningen natomiast Excelsior zmierzy się z Groningen. Następne mecze zagra z drużynami AZ Alkmaar oraz Sparta Rotterdam.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi Eredivisie. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Igor Paixão Mike van Duinen nieustannie gwarantują własnym stałym miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że potyczki nas nudzą. Ustawicznie obserwujemy niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać mecze piłkarskie ligi Eredivisie oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Feyenoord i Excelsior w lidze Eredivisie gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Feijenoord.