Excelsior - AZ Alkmaar, wynik meczu: 2-1

Pierwsza połowa meczu między Excelsior oraz AZ Alkmaar zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-10-23 10:15 na stadionie Van Donge & De Roo Stadion rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 11. Zmierzyły się Excelsior i AZ Alkmaar.

Gole strzelali: S. Horemans 6' 1-0 M. Azarkan M. Azarkan 31' 2-0 L. Lamprou Y. Sugawara 48' 2-1 T. Reijnders

Żółte kartki Excelsior: Adrian Fein 59' Nathan Markelo 80'

Żółte kartki AZ Alkmaar: Sam Beukema 27'

Czerwone kartki Excelsior:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Główny arbiter spotkania - Allard Lindhout, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Excelsior zmierzy się już z GO Ahead Eagles, następne spotkania z drużynami Heerenveen i Feyenoord. Kolejno natomiast AZ Alkmaar podejmie FC Vaduz. Następne mecze zagra z drużynami FC Volendam i Dnipro-1.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze Eredivisie. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Adrian Fein Sam Beukema systematycznie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się wspaniałe gole i asysty, bezlitosne faule dodające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki między drużynami piłkarskimi zdarzają się zajadłe, rzadko bywa, że zmagania nas męczą. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Eredivisie. Excelsior oraz AZ Alkmaar i ich udział w Eredivisie gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Van Donge & De Roo Stadion.