Mecz Ajax kontra Excelsior, wynik 7-1

Dnia 2022-10-16 18:00 na obiekcie sportowym Johan Cruijff Arena odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Ajax i Excelsior.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Ajax a Excelsior wynik to 3-0. Końcowy wynik meczu to 7-1.

Gole strzelali: J. Sánchez 15' 1-0 S. Berghuis 26' 2-0 C. Bassey B. Brobbey 44' 3-0 D. Tadić B. Brobbey 59' 4-0 S. Bergwijn D. Tadić 64' 5-0 S. Bergwijn 75' 6-0 O. Wijndal M. Kudus 81' 7-0 N. Agrafiotis 90' 7-1 M. Azarkan

Żółte kartki Ajax:

Żółte kartki Excelsior:

Czerwone kartki Ajax:

Czerwone kartki Excelsior:

Sędzią głównym tego spotkania był Marc Nagtegaal, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Ajax stawi czoła Waalwijk, następne spotkania z drużynami Liverpool i Rangers natomiast Excelsior z MVV. Następne mecze zagra z drużynami AZ Alkmaar i GO Ahead Eagles.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą starcia, które dotyczą ligi Eredivisie. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak nader często zapewniły wyborowym entuzjastom futbolu wiele emocji. Zdarzają się bezlitosne faule, książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki między graczami są zażarte, nie często bywa, że spotkania męczą. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych orazśledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Ajax oraz Excelsior w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Johan Cruijff Arena.